Франція

sdfsdf
dominikana

Якщо на якийсь конкурс доведеться вибирати країну, гідну представляти всю Європу разом, то Франція переможе за очевидною перевагою. Невідомим, майже містичним чином у ній уживаються як найкращі риси, властиві її сусідам, так і особливості, які роблять цю країну по-справжньому унікальною.

Якщо ви любите Німеччину, фахверкові будинки Ельзасу нагадають вам про неї. Шанувальники Італії відчують себе як удома в спекотному Провансі, а Іспанії — в горах Піренеїв і на сухих рівнинах Лангедока. За пивом та знаменитою картоплею фрі не обов’язково їхати до Бельгії — французька Фландрія цілком здатна її замінити. Бретань ніби створена для прихильників англійського способу життя — від прохолодного вологого клімату до червоних телефонних будок і троянд на стінах сільських будинків.

Додайте в туристичний коктейль ті інгредієнти, що роблять Францію власне Францією: гуркіт припливу біля підніжжя «восьмого дива світу» — гори сен-Мішель; шепіт води біля замків Луари — витончених, ніби різьблені скриньки епохи Ренесансу; ажурну в’язь Ейфелевої вежі та різнокольорові відблиски на середньовічних вітражах Сент-Шапель; втомлених горгулій собору Нотр-Дам, що дивляться на скляні брили Дефанса; горбаті провулки Монмартру та неосяжні зали Лувру. Приправте суміш кристально чистим повітрям Монблана, теплим ароматом випічки та кави з паризьких бульварів, додайте щіпку солі з океанських берегів — і ви зрозумієте, у чому привабливість Франції. Країни де варто побувати. Країни, куди захочеться повернутись. Умовно її можна розділити на дві основні гілки — регіональну народну та вишукану аристократичну. До регіональної кухні відносяться страви, які протягом століть готували мешканці різних історичних областей країни. Аристократична французька кухня сформувалася ще коли Париж став законодавцем світової моди. Страви Франції відрізнялися різноманітністю та вишуканістю. Основний десерт – сир, якого понад 200 сортів. Особливою гордістю французів є вина. Королі французьких вин — бордо та бургундське. Також всесвітньою популярністю користується коньяк.

Другие страны