Круїзи

0_961dd_38706ba9_orig

На сьогоднішній день географія морських круїзів розповсюджується по всьому світу. Найбільшою популярністю користуються круїзи Середземномор’ям і країнами Північної Європи. Більш досвідчених туристів приваблюють морські круїзи на Карибські або Гавайські острови, Австралію або Нову Зеландію, Південну і Північну Америку або Південно-Східну Азію. Під час зимового сезону актуальні такі морські круїзи, як подорожі Перською затокою та Об’єднані Арабські Емірати. Таким чином, протягом круглого року мандрівник може підібрати підходящий для себе круїз. На кожному круїзному лайнері пропонується мандрівникам різноманітні новинки в області бортових розваг: екзотичні розваги, скелелазіння на борту, відвідування боулінгу, водні гірки та роллердроми, гольф-симулятори, гонки «Формула-1» та ковзанка зі штучним крижаним покриттям.

На всіх круїзних лайнерах є каюти різних видів, де розташовані телевізори, холодильники, м’яке освітлення різних рівнів і навіть системи контролю клімату. Найбільш популярні каюти з приватним балконом, на якому так приємно відпочивати, розташувавшись у шезлонгу та спостерігати прекрасні краєвиди, дихаючи чистим повітрям моря.

Останнім часом морські круїзи стають все більш популярними і, що важливіше, доступнішим варіантом туристичних поїздок. І це не дивно: всі сучасні круїзні лайнери обладнані стабілізаторами хитавиці, а їх маршрути розробляються таким чином, щоб якомога уникати штормів. Відчуття «замкнутого простору» нівелюється рахунок продуманого планування кают і всіх «пасажирських» приміщень корабля. А щоб туристи, більше сподівання, не нудьгували під час плавання від одного порту до іншого, їм передбачено безліч розваг на борту.

Типы туров